9415 014 18201 (PE1418/20) - Line Conditioner 220V/220V-4500VA
Prijs op aanvraag
Prijs op aanvraag

Prijs op aanvraag
| Ingangspanning | 220-230V |
|---|---|
| Verwachte levertijd | 1 week |
| Frequentie | 50Hz , 60Hz |
| Secundaire spanning | 220V |
| Secundair vermogen | 4500VA |
| Primaire spanning | 220V |
| Ingang | 1ph |
| Typenummer | PE1418/20 |