9415 014 22101 (PE1422/10) - Line Conditioner 230V/230V-400VA
Prijs op aanvraag
Prijs op aanvraag

Prijs op aanvraag
| Ingangspanning | 220-230V |
|---|---|
| Verwachte levertijd | 1 week |
| Frequentie | 50Hz |
| Secundaire spanning | 230V |
| Secundair vermogen | 400VA |
| Primaire spanning | 230V |
| Ingang | 1ph |
| Typenummer | PE1422/10 |