9415 014 24151 (PE1424/15) - Line Conditioner 230V/230V-1500VA
Prijs op aanvraag
Prijs op aanvraag

Prijs op aanvraag
| Ingangspanning | 220-230V |
|---|---|
| Verwachte levertijd | 1 week |
| Frequentie | 50Hz |
| Secundaire spanning | 230V |
| Secundair vermogen | 1500VA |
| Primaire spanning | 230V |
| Ingang | 1ph |
| Typenummer | PE1424/15 |