9415 014 28201 (PE1428/20) - Line Conditioner 230V/230V-4500VA
Prijs op aanvraag
Prijs op aanvraag

Prijs op aanvraag
| Ingangspanning | 220-230V |
|---|---|
| Verwachte levertijd | 1 week |
| Frequentie | 50Hz |
| Secundaire spanning | 230V |
| Secundair vermogen | 4500VA |
| Primaire spanning | 230V |
| Ingang | 1ph |
| Typenummer | PE1428/20 |